Zaznacz stronę

Fotolia ogłasza nabór klipów video

28 stycznia 2009

Od dzisiaj Fotolia, jeden z największych światowych legalnych banków zasobów kreatywnych w niskich cenach, ogłasza nabór wysokiej jakości plików wideo, przygotowując tym samym stock oferujący klipy wideo, który będzie dodatkiem do aktualnej biblioteki, polegający na licencjonowaniu klipów wideo royalty free w niskich cenach.

„Fotolia jest od lat jednym z najbardziej zaufanych źródeł wysokiej jakości obrazów i ilustracji w niskich cenach”, wyjaśnia Oleg Tscheltzoff, współzałożyciel i prezes Fotolia LLC. “W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie, Fotolia ogłasza nabór plików wideo. Poszukujemy tysięcy operatorów wideo z całego świata, którzy chcieliby sprzedawać swoje materiały filmowe i zarabiać pieniądze realizując swoje pasje”.

Fotolia szuka różnorodnych plików – od animacji i animacji poklatkowych po filmy cyfrowe i tradycyjne wideo. Umieszczane pliki powinny mieć rozdzielczość od 320×240 do 1920×1080 oraz FPS od 24 do 30, natomiast długość od 5 do 60 sekund. Począwszy od połowy lutego, Fotolia rozpocznie sprzedaż licencji materiałów wideo, w różnych formach cyfrowych, włączając wideo HD, w niskich cenach już od 30 PLN. Dostawcy znajdą więcej informacji na temat oferty i wysyłania klipów po zalogowaniu się na http://pl.fotolia.com/Info/Contents/Videos.

Od wejścia na rynek, w listopadzie 2005, Fotolia stała się jedną z największych światowych internetowych bibliotek legalnych obrazów w mikro cenach, oferując fotografom profesjonalistom oraz amatorom możliwość dotarcia do 500 000 kupujących na całym świecie – od małych firm i studiów graficznych do znanych ogólnoświatowych marek. Wraz z wejściem stocku wideo, Fotolia kontynuuje rozwój na nowych rynkach, dając satysfakcję i odpowiadając na potrzeby operatorów wideo oraz kupujących na całym świecie, oferując wysokiej jakości niedrogą alternatywnę dla tradycyjnych stocków wideo.

Pliki video można również sprzedawać w Shutterstock oraz iStockphoto.

Powiązane wpisy…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *