Zaznacz stronę

Zarabiaj na fotografii z Vertis.pl

7 grudnia 2010

Vertis.pl – najlepsze w Polsce laboratorium internetowe wg rankingu miesięcznika ZOOM uruchomiło innowacyjne rozwiązanie, umożliwiające fotografom zwiększenie sprzedaży zdjęć za pomocą przeglądarki internetowej.

Co to takiego?
Platforma „Zarabiaj na fotografii” jest świetnym narzędziem do zwiększenia sprzedaży zdjęć ze ślubu, imprezy integracyjnej lub konferencji. Każdy z uczestników jeszcze podczas zabawy otrzymuje od fotografa wizytówkę z danymi dostępowymi do galerii na www.vertis.pl. Tam wybiera zdjęcia, określa rozmiar i pozostałe parametry odbitek, składa zamówienie. Wszystko to odbywa się bez udziału fotografa, na ekranie komputera.
Kluczem jest nieograniczona DOSTĘPNOŚĆ zdjęć i możliwość zamówienia ich w każdej chwili.

Dla kogo?
System ten przeznaczony jest zarówno dla profesjonalnych fotografów, jak również takich, którzy zajmują się obsługą wszelkich imprez okolicznościowych. Odbiorcą usługi może być każdy uczestnik imprezy. A do tego wszystkiego potrzebny jest tylko dostęp do Internetu.

Ile to kosztuje?
Profil z taką funkcjonalnością fotograf może założyć BEZPŁATNIE. Vertis.pl, mając na uwadze różne potrzeby fotografów oddaje do dyspozycji kilka wersji kont – jedną  bezpłatną i trzy wersje płatne. Każde z nich ma inną powierzchnię do przechowywania zdjęć oraz inną wysokość prowizji, która jest pobierana od wartości każdego sprzedanego zdjęcia. Cennik zdjęć i plików do pobrania fotograf ustala według własnego uznania.

Jak to działa?
Działanie narzędzia jest bardzo proste:
KROK 1: Załóż bezpłatne konto fotografa
Wejdź na stronę  http://www.vertis.pl, w zakładce ZARABIAJ NA FOTOGRAFII załóż konto fotografa.

KROK 2: Utwórz album i wydrukuj wizytówki
Przygotuj album, w którym udostępnisz zdjęcia wykonane na imprezie oraz wydrukuj wizytówki z adresem albumu, które rozdasz jej uczestnikom.

KROK 4: Udostępnij album i ustal cenę
Gotowe zdjęcia załaduj i udostępnij w założonym wcześniej albumie oraz zdecyduj, za ile sprzedaż udostępnione zdjęcia.

KROK 5: Obserwuj na koncie jak rośnie Twój zysk!

Więcej szczegółów na stronie:  http://www.vertis.pl/zarabiaj-na-fotografii oraz http://www.facebook.com/zarabiajnafotografii

Chcesz dowiedzieć się więcej? Obejrzyj film!

httpv://www.youtube.com/watch?v=hLCi_fB6Klc

Powiązane wpisy…

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock jest zdecydowanym liderem na rynku microstock. Serwis wystartował w roku 2003 i już dwa lata później...

2 komentarze

  1. Bartosz

    Pomysł interesujący i ciekawie pomyślany, dobrze, że można założyć też bezpłatne konto i sprawdzić jak funkcjonuje taka opcja. Sam z chęcią przetestuję tę stronkę.

    Odpowiedz
  2. mosti

    Serwis zrobiony z głową i pomysłem. Wszystko działa sprawnie, jest wiele ustawień idnywidualnych, naprawdę coś na poziomie. Każdy, kto się waha może też skorzystać z wersji próbnej. Dla mnie świetna sprawa, aż dziwne, że wcześniej nikt na to nie wpadł.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *